Смак і настрій весни в келиху просеко!

Смак і настрій весни в келиху просеко!

Ігристе все робить краще: ранок проголошує бадьорим, обід перетворює в рандеву, зустріч у вдалий союз, а вечерю в романтичний вечір сповнений надій. Ігристе у всіх його формах (просеко, кава і шампанське) чарівне своєю здатністю оживляти та підіймати настрій в будь-якому випадку. Проте яке ігристе найкраще поєднується зі свіжим весняним настроєм у повітрі? Так, звичайно ж … Continued

Ігристе все робить краще: ранок проголошує бадьорим, обід перетворює в рандеву, зустріч у вдалий союз, а вечерю в романтичний вечір сповнений надій. Ігристе у всіх його формах (просеко, кава і шампанське) чарівне своєю здатністю оживляти та підіймати настрій в будь-якому випадку.

Проте яке ігристе найкраще поєднується зі свіжим весняним настроєм у повітрі? Так, звичайно ж просеко. Настрій дійсно вимагає бульбашок в бокалі, тому легке біле сухе ігристе “Luna Argenta Prosecco” стане ідеальним доповненням до весняних днів.

Ігристе “Luna Argenta Prosecco” виготовлене в регіоні Венето на північному заході Італії. Luna Argenta – однойменна назва виноробні, означає “срібний місяць”, який на думку виноробів,  справляє сильніший вплив на ріст та дозрівання винограду, ніж сонце.

Просеко “Luna Argenta Prosecco” відрізняється світло-солом’яним та трохи жовтуватим кольором, гармонійним та збалансованим смаком з фруктовими ароматами цукатів, яблук, груш та цитрусових. 

Просеко “Luna Argenta Prosecco” прекрасне як аперитив, тільки в поєднанні зі святковим весняним настроєм. Це досить легке ігристе, тому постарайтеся не поєднувати його з чимось дуже важким або складним. Просеко ідеально поєднується, як зі смаженою, так і з копченої рибою, наприклад лососем. Ще одна відмінна ідея – поєднувати його з фруктовими салатами та фруктовими десертами. 

Весна прекрасна пора насолодитися красою природи, здійснити довгу прогулянку, радіти теплій погоді та відзначити цей момент келихом прекрасного ігристого “Luna Argenta Prosecco”.