Якщо новинки – то тільки найкращі! Зустрічайте безалкогольні вина “Peter Mertes Just 0”!

Якщо новинки – то тільки найкращі! Зустрічайте безалкогольні вина “Peter Mertes Just 0”!

Відмова від алкоголю та перехід на здоровий спосіб життя – глобальний тренд, який все більше захоплює світ. Але попри нього, всі ми як і раніше любимо посидіти за келихом улюбленого напою в приємній компанії. Адже тут справа навіть не в самому алкоголі, а в тій особливій атмосфері, яку воно несе в собі.

Розповідаємо детальніше про альтернативу традиційному вину та про те, як саме його отримують. Безалкогольне вино – це напій з дуже низьким вмістом спирту (від 0 до 3,5%).

Для його отримання є кілька способів:
1. Нагрівання до температури випаровування спирту – 70 градусів, при яких залишаються тільки аромати фруктів і близько 0,5% алкоголю.
2. Центрифуга, у якій вино розкручується, молекули спирту стають легшими та залишаються на поверхні вина, після чого їх відділяють.
3. Низькотемпературна вакуумна дистиляція, при якій алкоголь випаровується у вакуумі при зниженому тиску та низькій температурі. Саме її використовують при виробництві “Peter Mertes Just 0”.

Спробувавши безалкогольне вино “Peter Mertes Just 0”, ви відчуєте прекрасний баланс між кислотністю й солодкістю. Без алкогольного складника воно прекрасне як аперитив, як супровід легких страв і як прекрасний тонізувальний напій.

Легке біле безалкогольне вино “Peter Mertes Just 0” з прекрасним квітково-фруктовим ароматом, у якому помітні ноти цитрусових, зелених і жовтих яблук і тропічних фруктів має прекрасний злегка блідий жовтий колір із ледь помітними зеленими відтінками.

Безалкогольне червоне вино “Peter Mertes Just 0” рубіново-червоного кольору з плодово-фруктовим солодким ароматом з відтінками червоних ягід, особливо виділяється своїм приємним оксамитовим освіжаючим смаком і довгим солодким присмаком. Прекрасно підійде до будь-якого червоного м’яса, а також як освіжаючий напій або аперитив.

Шукайте біле та червоне вино “Peter Mertes Just 0” в магазинах нашої мережі та насолоджуйтеся смаком вина без вмісту алкоголю.